0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Пластични Шишенцето Цевка со Завртка Капи: 50Pcs Мал Тест Примерок Шишиња Цевки Шишенцето Складирање Сад со Капак 5ML за Лабораториски

Пластични Шишенцето Цевка со Завртка Капи: 50Pcs Мал Тест Примерок Шишиња Цевки Шишенцето Складирање Сад со Капак

DEN 1365.60
Това е достапна

Износот

1. Капакот е дете - доказ за да се осигура дека вашиот лек се чуваат безбедно.Ќе добиете 50 празни рецепт шишиња со капаци, доволно за да се задоволат вашите потреби и барања.Направени од високо квалитетен материјал, тие се еколошки, и трајни производи за употреба.Користете празни шишиња медицина да се пополни медицина и го носат истиот со вас, во вашиот паричник и торба.Овие ограничени рецепт шишиња се за аптеки, лекари, лаборатории, болници, и ветеринари.Опис на Овие ограничени рецепт шишиња се за аптеки, лекари, лаборатории, болници, и ветеринари.Нема потреба да се донесе многу шишиња повеќе.Користете празни шишиња медицина да се пополни медицина и го носат истиот со вас, во вашиот паричник и торба.Капакот е дете - доказ за да се осигура дека вашиот лек се чуваат безбедно.Карактеристики - Боја : Транспарентна.- Материјал : Пластични.- Големина : 4. 20 X1. 70 X1. 70cm/ 1. 65 X0. 67 X0. 67inch.- Капацитет : 5ml.Пакет Вклучувајќи 50 x примерок шишиња.

За стоката

Слична стока во категоријата