0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Emgo 40-15840 Замена Откопчување

Emgo 40-15840 Замена Откопчување

DEN 600.00
Това е достапна

Износот

Директни ОЕМ замена.Располагање со стандардни рамен копче.Две копчиња се вклучени.Одговара за следниот модел : Хонда CBR 600 F 1987-1990. Директни ОЕМ replacement Available со стандардни рамен key Two копчиња included Note : Заменува ОЕМ # 35100-MN4-672 This Објектот се Вклопува Следниве Апликации : 1990 Година, Хонда CBR600 F1989 Хонда CBR600 F Hurricane1988 Хонда CBR600 F Hurricane1988 Хонда CBR1000 F Hurricane1987 Хонда CBR600 F Hurricane1987 Хонда CBR1000 F Hurricane1986 Хонда VF700 C Magna1986 Хонда VF500 F Interceptor1985 Хонда VF700 C Magna1985 Хонда VF500 F Interceptor1984 Хонда VF750 F V45 Interceptor1984 Хонда VF700 C Magna1984 Хонда VF500 F Interceptor1984 Хонда VF1000 F Interceptor1983 Хонда VF750 S V45 Sabre1983 Хонда VF750 F V45 Interceptor1983 Хонда VF750 C V45 Magna1982 Хонда VF750 S V45 Sabre1982 Хонда VF750 C V45 Магна.

За стоката

Слична стока во категоријата