0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Преносни Прилагодливи Позадина за Полнење 8'x 10'for Свадба Декорација и Партија Декорација со WEPDIY (Висок-8ft* 1 Крстот Bar10ft)

Преносни Прилагодливи Позадина за Полнење 8'x 10'for Свадба Декорација и Партија Декорација со WEPDIY (Висок-8ft*

DEN 1199.76
Това е достапна

Износот

Оваа верзија е метална рамка само, не вклучува drapes.5" цевка со дијаметар, botton брави тешки-должност изградба ,почнувајќи должина од 6 метри, 1 копчето за заклучување на должина од 8 метри, 2 копче за заклучување должина од 10 метри,тоа е лесно да се прилагоди на различни ширина.Прилагодливи Uprights и Crossbars Направени од високо квалитетен Алуминиум и челик рамка материјали.Преносни цевка и drapecomponents тоа е прекине пакет ,тие се за лесен транспорт и Лесен за чување ,Лесно да се соберат и расклопување од страна на едно лице во само неколку минути,не се потребни алатки .Одлично за свадба партија декорација ,бебе шоу ,семеен собир,роденден,за Нова Година партија,соба поделба и ШОУ КАБИНА и така натаму.Забелешка : ако сте настанот е отворен, со цел вашиот дисплеј не удар над страна на ветрот,ве молиме да се стави дополнителна тежина (лок. Количина : 2 вертикални решетки, еден крст бар, 2 основи 3.Нашите Прилагодливи Uprights и Crossbars (Drape Поддржува) се оценети да носат 50lbs (22. Преносни прилагодливи Цевка и drape комплет , е погоден за сите видови на настанот и места.

За стоката

Слична стока во категоријата