0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Долна облека за Мажи за Еднократна употреба Памук Кратко Спа Боксер Шорцеви Дише за Патување Масажа Тен Хотел,100pcs,XXXL

Долна облека за Мажи за Еднократна употреба Памук Кратко Спа Боксер Шорцеви Дише за Патување Масажа Тен Хотел,100pcs,XXXL

DEN 959.76
Това е достапна

Износот

♦ Материјал од чист памук го прави меки и да се чувствува удобно. ♦ Светлина и мал за лесно складирање или транспорт. ♦ Тоа е дише и повеќе лична природа, со исклучителна lockstitch технологија.Висока флексибилност не му наштети на кожата. ♦ Три-димензионални прилагоди дизајн за да ви даде подобро се вклопуваат и се повеќе се чувствуваат удобно. ♦ Совршен за патување, кампување, backpacking, спа посети, работат надвор во салата и за секојдневна употреба. ♦【Карактеристики】- Апсорбира потта и фитили пот, е дише и удобно, не е лесно да се добие заостанато, и е поудобно да се носат.- Двојно crotch, лесна дизајн, ликовна памук конец, свежи и дише, интерфејс проширување дизајн.♦【Спецификација】име на Производ : за еднократна употреба мажите боксер briefs Status : Бренд new Material : 100% cotton Size : L, XL, XXL, XXXLColor : gray Suitable за публиката : mens Quantity : 10pcs/20pcs/50pcs/100pcs♦【пакетот вклучува】10/20/50/100pcs * еднократна употреба боксер кратко.

За стоката

Слична стока во категоријата