0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ACLBLK Европската Ретро Отворено Водоотпорен Улична Светилка Традиционалните Викторија 1-Светла Висока Пол Пост Фенер E27 Алуминиум Градина Пејзаж Столб Пат Двор Пат ?

ACLBLK Европската Ретро Отворено Водоотпорен Улична Светилка Традиционалните Викторија 1-Светла Висока Пол Пост

DEN 10942.08
Това е достапна

Износот

●Светилки се многу лесно да се инсталира и содржи потребните завртки во пакет. ● Едноставни и убави начин да ги ажурирате вашите домови " спречување на жалба!своите антички фенер стил и препознатлив база ќе додадете декоративен елемент да било имот.Спецификации : [Тип на Производ] : улична светилка/надворешна пост светлина/столб пост светилка/column светилка/градина стакло фенер/пејзаж светлина/Надворешна пост пол светилка[Стил] : Европската ретро[Светилка тело материјал] : алуминиум[главната материјал на абажур] : стакло[Size] : може да се однесува на големината table A-висина : 220cm должина : 28cm дијаметар : 26cm B-висина : 240cm должина : 28cm дијаметар : 26cm C-висина : 270cm должина : 28cm дијаметар : 26cm D-висина : 300cm должина : 28cm дијаметар : 26cm[Власт] : 1-60 W[Број на извори на светлина] : 1[Приклучок тип] : E27 (без сијалица)[Дали да се донесе сијалица] : Не[Сијалица тип] : LED, блескаво светилка, заштеда на енергија светилка[Зрачењето област] : 10-20 метри квадратни[Применливи соби] : отворено, градина, влезната врата, ограда, по скали, пат, премин, врата, патеката, балкон, aisle, дневна соба, хотел итн.ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, прво во секое време.висок квалитет е едноставно неверојатна.Пакет се Вклучени : 1*Надворешен градина улица lantern1*Пакување завртка додатоци▶Ако имате било каков проблем, Остави ми порака тука, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа. ● Користи еден E27 база на крушка, 60 W максимум (не се вклучени), 110-240 Volts. ▶Ние ќе ја испорача сите Отворено уличното осветлување се продаваат од страна на ACLBLK на време.Ќе падне љубов на убави сенки тоа фрла на Околу кога се работи.Најдобро сакаат.Ние го поминале УЛ/CE сертификација за да се осигура безбедноста на отворено водоотпорен Отворен уличното осветлување.Можете да ги инсталирате Отворено подот светилка себе.

За стоката

Слична стока во категоријата