0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ACLBLK Европската Плоштадот 2-Светло Градина Колона уличното осветлување E27 Отворено Водоотпорен Cmmunity Тревник Отворено Подот Светилка за Надворешни Градина Пејзаж А?

ACLBLK Европската Плоштадот 2-Светло Градина Колона уличното осветлување E27 Отворено Водоотпорен Cmmunity Тревник

DEN 10942.08
Това е достапна

Износот

● Еден-светло надворешноста Отворено уличното осветлување,класичниот кафез дизајн.Ние го поминале УЛ/CE сертификација за да се осигура безбедноста на отворено водоотпорен Отворен уличното осветлување. ●Градината Отворено столб Пост светилка е направен од Умре-фрлија алуминиумски+стаклениот, со Користење на заштита на животната средина боени, боја униформа, водоотпорен, дожд не ' рѓа, Трајни и долг животен век.висок квалитет е едноставно неверојатна. ● Користи еден E27 база на крушка, 60 W максимум (не се вклучени), 110-240 Volts.Ќе падне љубов на убави сенки тоа фрла на Околу кога се работи. ● Едноставни и убави начин да ги ажурирате вашите домови " спречување на жалба!своите антички фенер стил и препознатлив база ќе додадете декоративен елемент да било имот. ●Светилки се многу лесно да се инсталира и содржи потребните завртки во пакет.Можете да ги инсталирате Отворено подот светилка себе.ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, прво во секое време. ▶Ние ќе ја испорача сите Отворено уличното осветлување се продаваат од страна на ACLBLK на време.▶ACLBLK е најдобар снабдувач на надворешни столб пост светилка, Постојат различни видови на Надворешно и внатрешно осветлување Светилки за да изберете од.Тела information Category : Пост lights Uses : отворено lighting Main материјал : алуминиум glass Size : погледнете димензија drawingheight : 139cm должина : 46cm дијаметар : 17.6 cm Light сијалица information Light извор : E27 Bulb Тип : Блескаво, Заштеда на Енергија Lamp Include или не вклучуваат светилки : НЕ вклучувајќи bulbs Voltage : 110-240 VWatts : 1-60 WNumber на извори на светло : 2 Style : Retro Applicable простор : коридор, ресторан, студија, свадба соба, деца соба, ходник, спална соба, изложбена сала, балкон, хотел, гостинската соба, облека продавница, cafe Package : 1 * Пост светла▶Ако имате било каков проблем, Остави ми порака тука, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.Најдобро сакаат.

За стоката

Слична стока во категоријата