0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
IBalody Отворено Светилка Пост Светлина Водоотпорен Уличните Светилки Европската Ретро Висока Пол Светлина Двор Анти- ' Рѓа Осветлување Тела Пол Заедница Тревник Све?

IBalody Отворено Светилка Пост Светлина Водоотпорен Уличните Светилки Европската Ретро Висока Пол Светлина Двор

DEN 1113.60
Това е достапна

Износот

5 во)Големина : 3 Height : 273cm(107.Сијалица видови на располагање : LED / CFL / блескаво, се Препорачува максимум по светилка моќ : 0-60 W, напонот на оваа светлина е 110-240 V. -Дозволете ни да се создаде совршен живот за тебе.Пакет се Вклучени : 1*Пост lantern1*Монтажа accessories If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку пораки систем, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.Без разлика колку е лошо времето е, тоа може да функционира нормално.5 во)Големина : 4 Height : 300cm(118in)Ширина : 70cm(27.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail систем и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Се применува за да се градина, двор, порта, улица, заедница, entryway, дом, куќа итн.4 во)Ширина : 70cm(27.7 во)Ширина : 70cm(27.Тоа е многу лесно да се инсталира/ја инсталирате и обезбедува убава светлина. ☀Овој столб светилка е 110-240 V AC хард-жичен.8 во)Ширина : 70cm(27. ☀Нашата фабрика и голема luminaire производство искуство, како и строги фабрика процеси за да се обезбеди висок квалитет во вашите раце.☀Традиционални класични отворено уникатен водоотпорен столб пост фенер, , професија декоративни отворено осветлување.8 во)Ширина : 70cm(27.5 во)Број На Светилки : 2 Irradiation област : 10㎡-15㎡сијалица information Bulb База : E26/E27 Power : ACVoltage : 110-240v Wattage По Сијалица : Max 60 WColor Температура : 2700 Kelvin-6000 Kelvin Power набавка : Corded electric Bulb Тип : LED, Блескаво, Fluorescent Does вклучува батерии : NOUsage : Aisle, Вили, градина, двор, двор, патио, тремот, пат или entryway. ☀Избор на алуминиумски легури школка, водоотпорен и издржливи, нема рѓа, отпорност на корозија, висока осветленост стакло, добра светлина трансмисија, многу погодна за употреба на отворено.Додека го инсталирате каде што сакате, толку долго како што треба да жица и да ја поправите завртки, тоа ќе почне да работи.5 во)Големина : 2 Height : 238cm(93.-Ретро отворено Столб светлина, елегантни и светла, исклучителна декоративни атмосфера топло бела светилка додава Романтични и Топло Расположение.

За стоката

Слична стока во категоријата