0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ACLBLK Европската Викторија Отворено Тревник Пост Столб Lamp, E27 Водоотпорен Пејзаж 2-Глави Стакло Фенер Декорација Подот Светилка Вила Парк Гроздобер Висока Пол Градин

ACLBLK Европската Викторија Отворено Тревник Пост Столб Lamp, E27 Водоотпорен Пејзаж 2-Глави Стакло Фенер Декорација

DEN 10942.08
Това е достапна

Износот

Најдобро сакаат.● Еден-светло надворешноста Отворено уличното осветлување,класичниот кафез дизајн.висок квалитет е едноставно неверојатна.89 инчен; [извор на Светлина напон] : 110 V - 240 V[Власт] : 1-60 W[Број на извори на светлина] : 2[Приклучок тип] : E27 (без сијалица)[Дали да се донесе сијалица] : Не[Сијалица тип] : LED, блескаво светилка, заштеда на енергија светилка[Зрачењето област] : 5-10 метри квадратни[Применливи соби] : отворено, градина, влезната врата, ограда, по скали, пат, премин, врата, патеката, балкон, aisle, дневна соба, хотел итн. ▶Ние ќе ја испорача сите Отворено уличното осветлување се продаваат од страна на ACLBLK на време. ● Користи еден E27 база на крушка, 60 W максимум (не се вклучени), 110-240 Volts. ●Градината Отворено столб Пост светилка е направен од Умре-фрлија алуминиумски+стаклениот, со Користење на заштита на животната средина боени, боја униформа, водоотпорен, дожд не ' рѓа, Трајни и долг животен век.Можете да ги инсталирате Отворено подот светилка себе.Спецификации : [Тип на Производ] : улична светилка/надворешна пост светлина/столб пост светилка/column светилка/градина стакло фенер/пејзаж светлина/Надворешна пост пол светилка[Стил] : Европската ретро[Светилка тело материјал] : алуминиум[главната материјал на абажур] : стакло[colour] : бронза,црна[Size] : може да се однесува на големината на маса[Ширина] : 61 см/ 24.Ќе падне љубов на убави сенки тоа фрла на Околу кога се работи.Пакет се Вклучени : 1*Надворешен градина улица lantern1*Пакување завртка додатоци▶Ако имате било каков проблем, Остави ми порака тука, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.▶ACLBLK е најдобар снабдувач на надворешни столб пост светилка, Постојат различни видови на Надворешно и внатрешно осветлување Светилки за да изберете од. ● Едноставни и убави начин да ги ажурирате вашите домови " спречување на жалба!своите антички фенер стил и препознатлив база ќе додадете декоративен елемент да било имот.

За стоката

Слична стока во категоријата