0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SPNEC Европски Стил на Отворено Столб Светилка за Отворен Портата Светилка Водоотпорен Вила Градина Пејзаж Вратата Пост Светилка

SPNEC Европски Стил на Отворено Столб Светилка за Отворен Портата Светилка Водоотпорен Вила Градина Пејзаж Вратата

DEN 10945.68
Това е достапна

Износот

Материјал : стакло + умре-фрлија алуминиум.Умре-фрлија алуминиум светилка тело, со доволно материјали, висока температура отпор, не е лесно да ' рѓа, не е лесно да се наслика, и издржливи.На високо-transmittance стакло абажур обезбедува мека, па дури и светлината емисија, создавајќи удобно светло ефект атмосфера.Светилка тело има никаква трага интерфејс дизајн, кој е заштеда на време, брз и лесен за инсталација.Влага-доказ, водоотпорен, дизајниран за употреба на отворено.Спецификација избор : 230* H480 MM.Напон : 110-240 V.Извор на светлина тип : LED светло (без извор на светлина).Материјал : стакло + умре-фрлија алуминиум.Тип на прекинувач : push копчето switch.Умре-фрлија алуминиум светилка тело, со доволно материјали, висока температура отпор, не е лесно да ' рѓа, не е лесно да се наслика, и издржливи.На високо-transmittance стакло абажур обезбедува мека, па дури и светлината емисија, создавајќи удобно светло ефект атмосфера.Светилка тело има никаква трага интерфејс дизајн, кој е заштеда на време, брз и лесен за инсталација.Влага-доказ, водоотпорен, дизајниран за употреба на отворено.Стигмата светилка ги исполнува разни отворено осветлување места, како што се паркови, базени, плоштади, вила courtyards, пазари, итн., да го осветлите околина, така што ќе може да има целосна смисла на безбедност во текот на ноќта.

За стоката

Слична стока во категоријата