0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Легендата Вентил 104-605 Бронза Вметната Хаубата Портата Вентил, 2.7x4.6x2.8

Легендата Вентил 104-605 Бронза Вметната Хаубата Портата Вентил, 2.7x4.6x2.8

DEN 784.80
Това е достапна

Износот

ISO 9002 Уверение. 200 Ладно Работен Притисок. 125 Работни Пареа Под Притисок.Земја на потекло : сад.Легендата Вентил 104-605 S-415 Бронза Вметната Хаубата Портата Вентил, 1", Пот x Пот.Идеални за комерцијални или индустриски вода или пареа апликации.Издржливи, сите-бронза тело изградба отпорен на гасоводот стрес и нарушување.Не-зголемувањето на матични дизајн со преголеми пакување, е компактен и сигурен.Жлездата следбеник матични печат дизајн трае подолго од традиционалните пакување-орев дизајни, со изолација на пакување орев е ротациона движење од пакување е компресија печат.Зезнав-во хаубата е блиску-толеранција изработени за да го запечати правилно, дури и за време на внатрешниот притисок и температура варијации.Интегрален места се прецизност-земјата за да одговара на секој целосно водени диск-оптоварување на трудот, подобрување на секрет-тесни печат.Тешки-должност, отворено зборуваше леано железо handwheel dissipates топлина брзо, со минимизирање на можноста од горат повреда на организаторот.Целосна воден проток се намалува пад на притисок и проток на турбуленции.

За стоката

Слична стока во категоријата