0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Valterra 4207 ПВЦ Врата Вентил, Бела, 2 FPT

Valterra 4207 ПВЦ Врата Вентил, Бела, 2 FPT

DEN 739.44
Това е достапна

Износот

Неограничен проток.Едноставна push/pull операција, Идеален за брзо shut-off.Користење со течности и гасови.Земја на потекло : Мексико.Неограничен проток, едноставна push/pull операција, идеален за брзо shut-off.

За стоката

Слична стока во категоријата