0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
KTUCN Куче Отпад Кеси, Пластични Виде Гниење на Работ Мали Миленичиња Измет Пикап Клип Пет Отпадоци Pooper Scooper Кучиња Кутре Мачка Отпад Берач Чистење Лопата

KTUCN Куче Отпад Кеси, Пластични Виде Гниење на Работ Мали Миленичиња Измет Пикап Клип Пет Отпадоци Pooper Scooper

DEN 417.84
Това е достапна

Износот

Направени од високо квалитетна ABS материјал и силен висока тензија извори, не-токсични, мала тежина, трајни и перат.Вилиците се контролирани од страна на двајца високи тензии извори за силен стегање контрола.Се отвора лесно, со една рака, но затворат безбедно и целосно.Брз и лесен за употреба.Лесен за користење : Покрие брак со ткиво или се покрие лажичка со измет кеси, а потоа лажичка ѓубре и фрли го на ѓубре кантите.Погоден за домашни, дворот или одат на прошетка во паркот.Едноставен и санитарни начин да го одржувате вашиот двор и јавни места чисти.Материјал : Пластика.Големина : Прибл. 45x10x10cm.Пакувањето вклучува : 1 x scooper Made на високо квалитетна ABS материјал и силен висока тензија извори, не-токсични, мала тежина, трајни и перат.Вилиците се контролирани од страна на двајца високи тензии извори за силен стегање контрола.Се отвора лесно, со една рака, но затворат безбедно и целосно.Брз и лесен за употреба.Лесен за користење : Покрие брак со ткиво или се покрие лажичка со измет кеси, а потоа лажичка ѓубре и фрли го на ѓубре кантите.Погоден за домашни, дворот или одат на прошетка во паркот.Едноставен и санитарни начин да го одржувате вашиот двор и јавни места чисти.

За стоката

Слична стока во категоријата