0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Отстранлив Селски Дрво Штица Контакт Хартија за Кујната Кабинети Countertop Табела Мебел Ѕид Кора и се Држи Позадина Вратата Налепница 17.7X117

Отстранлив Селски Дрво Штица Контакт Хартија за Кујната Кабинети Countertop Табела Мебел Ѕид Кора и се Држи Позадина

DEN 249.36
Това е достапна

Износот

Само Лепило Винил Филм.Само лепило винил декоративни дрво жито контакт хартија позадина се тркалаат.Отстранлив дрво штица контакт хартија има кора од далеку поддршка со мерка и мрежа на линии да се направи полесно за вас да се создаде нов изглед или поправање на изгледот на сите постоечки мазни површини.Совршен кора и се држи дрво контакт хартија за кујната кабинети полици фиока табела биро мебел покривање.Отпорен на вода ,Меур Слободни ,Брише се чистат со влажна крпа или сунѓер.Дрво контакт хартија се тркалаат Големина : 17.7x117 инчи (45cmx3m).Карактеристики на Само Лепило Декоративни Полица Фиока Лагер Хартија Мебел Налепница Позадина се Тркалаат : 1.Пренослив и Отпорни на вода .ве молиме не се грижи ,тоа нема да го оштети вашиот ѕид или мебел во сите 2. Еколошки . 3. Лесно да се намали и кора од далеку од хартиена подлога. 4. Може да се инсталира на било каква рамна површина. 5.Издржливи ,можат да бидат работел како позадина за акцент ѕид , занаети оркестарот налепница.Карактеристики : Материјал : ЕКО-пријателски ПВЦ Дебелина 0.15 mm Пакет се Вклучени : 1 Тркалаат самолепливи декоративни тапети Погоден Површината : се Држи до било каква мазна, рамна површина, како на пример ѕид прозорец, дрво, мебел, метална површина, керамички површината итн.Забелешка : ве Молиме не го применуваат тоа на правливи ѕид, цемент, груба дрво површината.Различни серија на позадина може да има боја разлика ,па ве молиме да ја пресмета вашата примена димензија да купат доволно ролни на ЕДНО време .Услуги на клиентите : ве Молиме да проверите на нашата настава или да пребарувате видео на youtu пред примена , за да бидете сигурни дека ќе се направи совршен проекти .Ако не сте задоволни со нашата производ или услуга.Ве молиме ги споделите со нас прво со испраќање на e-mail преку сметка.Ние ќе го реши вашиот проблем ПОБРЗО.

За стоката

Слична стока во категоријата