0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
BESPORTBLE Wristband Телефон Носителот Телефон Armband Ракав Зглоб Паричникот 7 Инчен врвка за околу Рака Торба Спорт Wristband за Патување Работи Пешачење

BESPORTBLE Wristband Телефон Носителот Телефон Armband Ракав Зглоб Паричникот 7 Инчен врвка за околу Рака Торба

DEN 213.36
Това е достапна

Износот

Одговараат за трчање, велосипедизам, џогирање, кревање, одење, и да прават други вежби употреба.Усвојување на високо квалитетен материјал, кој е лесен и издржливи.Постои штекер на слушалка кабел, што е погодно за трчање и слушање музика.Копчето дизајн за лесно земајќи ги надвор од мобилниот телефон.Еластичноста на џеб на мобилниот телефон може да се протегала до 12cm.Description Made на висок квалитет spandex материјал, ова врвка за околу рака торба е издржлив и практични за долготрајна употреба, многу погоден за спорт и за голем број на активности на отворено.Погодно место за вашиот мобилен телефон, слушалка, кабел, полнач, копчиња, лични карти, паричник, и други додатоци.Карактеристики - Материјал : Ткаенини.- Големина : Околу 17.00 X8.70 X1.00cm/6.68 X3.42 X0.39in Package Including1 x спортски зглоб торба.

За стоката

Слична стока во категоријата