0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Faruxue Фитнес Рефлексивни Armband Торбичка, Спортски Телефон Рака Торба Водоотпорен Мобилен Телефон Случај Отворено Спорт врвка за околу Рака Торба Торбичка за Фитнес Т

Faruxue Фитнес Рефлексивни Armband Торбичка, Спортски Телефон Рака Торба Водоотпорен Мобилен Телефон Случај Отворено

DEN 892.80
Това е достапна

Износот

Во исто време, на задната страна е направена од мрежа материјал, кој е удобно и да дише.Голем капацитет : раката во чантата има 2 големи џебови.Можете да поставите копчето и телефонот за да избегнете гребење на телефонот.Ова е доволно за да се приспособат на мобилни телефони од различни големини.Удобноста : Нашата еластична рака бенд е направен од високо-квалитет Lycra/Spandex материјал, што ја прави вашата рака поудобно и еластична.Ова е доволно за да се приспособат на мобилни телефони од различни големини.

За стоката

Name:
Sports arm bag
Color:
black, blue, gray
Material:
Oxford + polyester
Size:
17*8*2cm
Package included:
1*Arm Bag :

Слична стока во категоријата