0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Miouldram Еластична Рака Торба Armband Зглоб Торба Работи Јава Заштита Од Сонце Унисекс Краток Рака Потоплите Мобилен Телефон Водат

Miouldram Еластична Рака Торба Armband Зглоб Торба Работи Јава Заштита Од Сонце Унисекс Краток Рака Потоплите Мобилен

DEN 302.40
Това е достапна

Износот

Користење на wicking и дише ткаенина, тоа е кул и удобно кога ќе го користите.Против пролизгување со силиконска лента пораби на внатрешната страна на горниот турнеја за да се спречи лизгање кога носат.Лесна патент торба дизајн, може да се одржи мобилни телефони, картички, промени, итн.Потење и дише ткаенина.Лесна патент дизајн на торба.Добредојдовте на нашиот продавница, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа! !Карактеристики : Лесен Овој производ може да се инсталира на мобилни телефони, банкарски картички, промена и други во секое време предмети.Тоа е добар избор кога ќе се прави активности на отворено.Добро design This производ ќе ви помогнат да се реши многу проблеми.Вие нема да пропуштите важни повици кога ќе се прави спортот.Телефонот нема да падне и да се прекине за време на трчање.Лесна патент торба design Seamless патент торба дизајн, може да се одржи мобилни телефони, картички, промени, итн.Потење и дише fabric Using wicking и дише ткаенина, тоа е кул и удобно кога ќе го користите.Анти-slip Anti се лизга со силиконска лента пораби на внатрешната страна на горниот турнеја за да се спречи лизгање кога носат.Широк спектар на applications This производ има широк спектар на апликации.Тоа може да се користи кога ќе се прави телото зграда, трчање, возење, итн.Спецификации : Предмет Тип : еластична рака торба Материјал : nylon Color : black Quantity : 1pc Upper обемот : 23.5 cm/9.24 inch Lower обемот : 19cm/7.47 inch Length : 24cm/9.43 inch Net Тежина : 25g/0.88 oz Package:1*еластичен рака торба Пакет Including1*еластичен рака торба.

За стоката

Слична стока во категоријата