0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Вода, Прашина и Песок Доказ Торба Тренингот Додаток со heaphone Помине Преку за употреба со Sony Walkman NWZ-E473 E474 E475

Вода, Прашина и Песок Доказ Торба Тренингот Додаток со heaphone Помине Преку за употреба со Sony Walkman NWZ-E473

DEN 519.12
Това е достапна

Износот

Идеална поддршка за уред со внатрешна 87.8 x 43.8 x 10.4 mm внатрешни димензии.Направени на моќни TPU материјал што е за 10 пати посилни од поевтини винил верзии.Посебни 3,5 мм помине преку конекцијата им овозможува на слушалки поврзување на Walkman NWZ-E473 E474 E475, додека одржување на вода тесни интегритет во внатрешноста.Ултра јасно пред прозорецот ви овозможува да го користите вашиот копчињата и екранот што е нормално.Големи, јасно пред прозорецот овозможува јасна видливост и копче за пристап до Sony Walkman NWZ-E473 E474 E475. Дали ви се оди на плажа, трошење на мрзливи ден во базен или наслов исклучување на кампување патување, нашите Водоотпорен перница е ефикасен и ефтин начин за заштита вашиот Sony Walkman NWZ-E473 E474 E475 од потенцијално штетните елементи.Уникатно дизајниран со двојно заклучување вода тесни печат, јасно пред прозорецот и 3,5 mm приклучок за слушалки помине преку поврзување, што ретко ќе имаат потреба да се отстрани вашиот Walkman NWZ-E473 E474 E475 од неговата заштитена околина!Се поставува во секунди и бродови со три различни сметководствена опции, практичноста и заштита додаде брзо ќе се направи оваа вашиот омилен Walkman NWZ-E473 E474 E475 додаток!.

За стоката

Слична стока во категоријата