0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Вода, Прашина и Песок Доказ Торба Тренингот Додаток со heaphone Помине Преку за употреба со iRiver B20

Вода, Прашина и Песок Доказ Торба Тренингот Додаток со heaphone Помине Преку за употреба со iRiver B20

DEN 519.12
Това е достапна

Износот

Посебни 3,5 мм помине преку конекцијата им овозможува на слушалки поврзување на B20, додека одржување на вода тесни интегритет во внатрешноста.Направени на моќни TPU материјал што е за 10 пати посилни од поевтини винил верзии.Идеална поддршка за уред со внатрешна 80.3 x 49.1 x 16.4 mm внатрешни димензии.Плови со твоите i River B20 внатре.Големи, јасно пред прозорецот овозможува јасна видливост и копче за пристап до i River B20. Дали ви се оди на плажа, трошење на мрзливи ден во базен или наслов исклучување на кампување патување, нашите Водоотпорен перница е ефикасен и ефтин начин на заштита на вашата i River B20 од потенцијално штетните елементи.Уникатно дизајниран со двојно заклучување вода тесни печат, јасно пред прозорецот и 3,5 mm приклучок за слушалки помине преку поврзување, што ретко ќе имаат потреба да се отстрани вашиот B20 од неговата заштитена околина!Се поставува во секунди и бродови со три различни сметководствена опции, практичноста и заштита додаде брзо ќе се направи оваа вашиот омилен B20 додаток!.

За стоката

Слична стока во категоријата