0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
LIOOBO Работи Armband Рака Мобилен Телефон Носителот Спортски Armband за Водење на Фитнес и Теретана Вежбање Отпорен на Вода Мобилен Телефон Armband Случај

LIOOBO Работи Armband Рака Мобилен Телефон Носителот Спортски Armband за Водење на Фитнес и Теретана Вежбање Отпорен

DEN 263.76
Това е достапна

Износот

Удобно и дише : Со висок квалитет еколошки материјали, тоа е мала тежина, свитлива, стигнале и дише.И нежна текстура може да им помогне на апсорбирање на пот.Покрај тоа, пот надеж им овозможува на вашата кожа да дише и да ја задржите вашиот телефон сува во текот на сите активности.Оваа wristband е наменета за повеќето мобилни телефони.Слушајте музика кога работи, професионална, независна џек за слушалки наменети за трчање.Среден капацитет, независни главниот торба и под торба дизајн за да ги сортирате предмет одделно.Description The видиме торба може да се користи за трчање, фитнес, маратон, планинарење, outdoor спортови.Може да се стави вашиот телефон, обични слушалки, пари, клучеви во вашата салата торба, и не мора да се грижите за паѓање.Тоа може да биде shockproof, и водоотпорен.Функција - Материјал : Полиестер - Size : За 18x10x6 см.- Среден капацитет, независни главниот торба и под торба дизајн за да ги сортирате предмет одделно.- Слушајте музика кога работи, професионална, независна џек за слушалки наменети за извршување.- Оваа wristband е наменета за повеќето мобилни телефони.- Удобно и дише : Со висок квалитет еколошки материјали, тоа е мала тежина, свитлива, стигнале и дише.И нежна текстура може да им помогне на апсорбирање на пот.Пакет Including1 x Видиме Торба.

За стоката

Слична стока во категоријата