0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Вдп Тренингот Торба за Заштита На РКА M4202 Опал Digital Media Player од Вода и Прашина и Песок

Вдп Тренингот Торба за Заштита На РКА M4202 Опал Digital Media Player од Вода и Прашина и Песок

DEN 518.88
Това е достапна

Износот

Идеална поддршка за уред со внатрешна 94.38 x 43.98 x 10.86 mm внатрешни димензии.Посебни 3,5 мм помине преку конекцијата им овозможува на слушалки поврзување на M4202 ОПАЛ Digital Media Player, додека одржување на вода тесни интегритет во внатрешноста.Направени на моќни TPU материјал што е за 10 пати посилни од поевтини винил верзии.Плови со твоите РКА M4202 ОПАЛ Digital Media Player внатре.Ултра јасно пред прозорецот ви овозможува да го користите вашиот копчињата и екранот што е нормално.Дали ви се оди на плажа, трошење на мрзливи ден во базен или наслов исклучување на кампување патување, нашите Водоотпорен перница е ефикасен и ефтин начин на заштита на вашата РКА M4202 ОПАЛ Digital Media Player од потенцијално штетните елементи.Уникатно дизајниран со двојно заклучување вода тесни печат, јасно пред прозорецот и 3,5 mm приклучок за слушалки помине преку поврзување, што ретко ќе имаат потреба да се отстрани вашиот M4202 ОПАЛ Digital Media Player од неговата заштитена околина!Се поставува во секунди и бродови со три различни сметководствена опции, практичноста и заштита додаде брзо ќе се направи оваа вашиот омилен M4202 ОПАЛ Дигитален Медиа Плеер додаток!.

За стоката

Слична стока во категоријата