0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Тренингот Водоотпорен Sandproof Dustproof Торба Прибор Погодни за РКА M4102 Опал Digital Media Player

Тренингот Водоотпорен Sandproof Dustproof Торба Прибор Погодни за РКА M4102 Опал Digital Media Player

DEN 519.12
Това е достапна

Износот

Идеална поддршка за уред со внатрешна 94.08 x 40.64 x 10.86 mm внатрешни димензии.Направени на моќни TPU материјал што е за 10 пати посилни од поевтини винил верзии.Посебни 3,5 мм помине преку конекцијата им овозможува на слушалки поврзување на M4102 Опал Digital Media Player, додека одржување на вода тесни интегритет во внатрешноста.Заштитени со Gomadic е Доживотна Гаранција.Ултра јасно пред прозорецот ви овозможува да го користите вашиот копчињата и екранот што е нормално.Дали ви се оди на плажа, трошење на мрзливи ден во базен или наслов исклучување на кампување патување, нашите Водоотпорен перница е ефикасен и ефтин начин на заштита на вашата РКА M4102 Опал Digital Media Player од потенцијално штетните елементи.Уникатно дизајниран со двојно заклучување вода тесни печат, јасно пред прозорецот и 3,5 mm приклучок за слушалки помине преку поврзување, што ретко ќе имаат потреба да се отстрани вашиот M4102 Опал Digital Media Player од неговата заштитена околина!Се поставува во секунди и бродови со три различни сметководствена опции, практичноста и заштита додаде брзо ќе се направи оваа вашиот омилен M4102 Опал Дигитален Медиа Плеер додаток!.

За стоката

Слична стока во категоријата