0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SALUTUY Спортски Појас Торба, Предупредување и Придружба Отворено Спортски Појас Торба за 1 Главниот и 2 Помошни Складишта(Црна)

SALUTUY Спортски Појас Торба, Предупредување и Придружба Отворено Спортски Појас Торба за 1 Главниот и 2 Помошни

DEN 2251.20
Това е достапна

Износот

Висок‑квалитет тока, силни и издржливи, може да се прилагоди слободно со еластична корселе, погоден за половината обемот 67‑120cm / 26.4-47.2 во.Удобен слушалка дупка дизајн, додека вежбате и музика, така што работат повеќе не е монотоно.Рефлексивни лента дизајн го прави побезбеден да работат во утринските часови и во текот на ноќта.Мисловните лента ќе се одрази силно во текот на ноќта, кога се соочуваат со светла, која ќе служи како предупредување и придружба.Висок квалитет на нуркање ткаенина, пот‑апсорпција и дише, мека и кожа‑пријателски, композитни сунѓерот водоотпорен слој, водоотпорен и шок апсорпција, повеќе удобно работи.Интимни патент дизајн е едноставна и практична, а може да се сместат банкарски картички, лични карти и слично.Функција : 1. 1 главниот и 2 помошни складишта се дизајнирани со голем капацитет.Главната преграда може лесно да се приспособат на две 6.0‑инчен мобилни телефони, и помошен оддел може да се сместат копчиња и носат вода во шишиња.2. Висок квалитет на нуркање ткаенина, пот‑апсорпција и дише, мека и кожа‑пријателски, композитни сунѓерот водоотпорен слој, водоотпорен и шок апсорпција, повеќе удобно работи.3. Рефлексивни лента дизајн го прави побезбеден да работат во утринските часови и во текот на ноќта.Мисловните лента ќе се одрази силно во текот на ноќта, кога се соочуваат со светла, која ќе служи како предупредување и придружба.4. Висок‑квалитет тока, силни и издржливи, може да се прилагоди слободно со еластична корселе, погоден за половината обемот 67‑120cm / 26.4-47.2 во.5. Удобен слушалка дупка дизајн, додека вежбате и музика, така што работат повеќе не е монотоно.Спецификација : Предмет Тип : Половината Појас Bag Material : Нуркање Fabric Weight : Прибл. 68g / 2.4 oz Product Големина : Главен Магацин : Прибл. 20 x 10cm / 7.9 x 3.9 во Пакет Листа : 1 x Работи Половината Појас Торба.

За стоката

Item Type:
Waist Belt Bag
Material:
Diving Fabric
Weight:
Approx. 68g / 2.4oz
Product Size:
Main Warehouse
Package List:
1 x Running Waist Belt Bag :

Слична стока во категоријата