0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Вдп Тренингот Торба за Заштита На Philips GoGear SA2845 од Вода и Прашина и Песок

Вдп Тренингот Торба за Заштита На Philips GoGear SA2845 од Вода и Прашина и Песок

DEN 518.88
Това е достапна

Износот

Идеална поддршка за уред со внатрешна 41.4 x 41.2 x 15.8 mm внатрешни димензии.Посебни 3,5 мм помине преку конекцијата им овозможува на слушалки поврзување на Go Gear SA2845, додека одржување на вода тесни интегритет во внатрешноста.Направени на моќни TPU материјал што е за 10 пати посилни од поевтини винил верзии.Обезбедува безбедно Водоотпорен (до 3м), Sandproof и Dustproof средина.Ултра јасно пред прозорецот ви овозможува да го користите вашиот копчињата и екранот што е нормално.Дали ви се оди на плажа, трошење на мрзливи ден во базен или наслов исклучување на кампување патување, нашите Водоотпорен перница е ефикасен и ефтин начин на заштита на вашата Philips Go Gear SA2845 од потенцијално штетните елементи.Уникатно дизајниран со двојно заклучување вода тесни печат, јасно пред прозорецот и 3,5 mm приклучок за слушалки помине преку поврзување, што ретко ќе имаат потреба да се отстрани вашиот Go Gear SA2845 од неговата заштитена околина!Се поставува во секунди и бродови со три различни сметководствена опции, практичноста и заштита додаде брзо ќе се направи оваа вашиот омилен Go Gear SA2845 додаток!.

За стоката

Слична стока во категоријата