0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Вдп Тренингот Торба за Заштита на Креативните Зен V Плус од Вода и Прашина и Песок

Вдп Тренингот Торба за Заштита на Креативните Зен V Плус од Вода и Прашина и Песок

DEN 519.12
Това е достапна

Износот

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Идеална поддршка за уред со внатрешна 68.1 x 44.3 x 16.6 mm внатрешни димензии.Направени на моќни TPU материјал што е за 10 пати посилни од поевтини винил верзии.Посебни 3,5 мм помине преку конекцијата им овозможува на слушалки поврзување на Зен-V Плус, додека одржување на вода тесни интегритет во внатрешноста.Големи, јасно пред прозорецот овозможува јасна видливост и копче за пристап до Креативните Зен V Плус.Плови со вашите Креативни Зен V Плус внатре.Дали ви се оди на плажа, трошење на мрзливи ден во базен или наслов исклучување на кампување патување, нашите Водоотпорен перница е ефикасен и ефтин начин на заштита на вашите Креативни Зен V Плус од потенцијално штетните елементи.Уникатно дизајниран со двојно заклучување вода тесни печат, јасно пред прозорецот и 3,5 mm приклучок за слушалки помине преку поврзување, што ретко ќе имаат потреба да се отстрани вашиот Зен V Плус од својата заштитена околина!Се поставува во секунди и бродови со три различни сметководствена опции, практичноста и заштита додаде брзо ќе се направи оваа вашиот омилен Зен V Плус додаток!.

За стоката

Слична стока во категоријата