0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
UMIAMOY 10inch Модерна Цилиндар Мат Керамички Колонист Тенџере со Дренажа Дупка и Чинијата , Колонист Тенџере за Внатрешна Отворено Растенија, Цвеќиња , Сива

UMIAMOY 10inch Модерна Цилиндар Мат Керамички Колонист Тенџере со Дренажа Дупка и Чинијата , Колонист Тенџере за

DEN 1367.76
Това е достапна

Износот

МОДЕРНИТЕ КЕРАМИЧКИ КОЛОНИСТ - 100% керамички, уживајте во убавината од порцелан, керамика,Едноставен, елегантен уникатно облик во специјалитет отпуштање процес и заврши со прекрасен мат глазура.9 инчен; Тенџере Висина 6.СОВРШЕН УПОТРЕБА ДИЗАЈН - Мозоци дупки на дното од тенџерето се дизајнирани за да се задржи здрави растенија?чинијата, Може да се задржи на десктоп чисти.Заштитна Подлога*1 - ЕВА Сунѓерот Подлога за Заштита на Tabletop Дрво Површина Од Гребнатини.Дренажа Нето*1 - Во Место во Колонист Тенџере да се Покрие Дренажа Дупка за да се Спречи Почвата Од Паѓање.РАЗЛИЧНИ ИЗБОРИ - Едноставен, елегантен и модерен цилиндрични директно круг колонист тенџере Има црна,бела,сива,бела/сива мат, 3 големини за вас да се избере, да се задоволат потребите на различни сцени.Пакетот Содржи : .0 инчен, Внатрешен Дијаметар 7.4 инчен; Тенџере Висина 10.Достапни во Црна, Бела, Сива, Бела/Сива , за Да се Задоволат Потребите на Различни сцени.БРЕНД КВАЛИТЕТ на УСЛУГА - Кавга-Бесплатно замена или рефундирање ако било каква штета или проблеми со пакетот или колонист тенџере и чинии, ние ви нуди инстант пријателски услуги на клиентите за какви било прашања или проблеми.Совршен за Вашата Градинарство Проект.Модерен Дизајн Керамички Фах : да се Чува На Десктоп Кат Уредни и Надворешна Употреба.4 инчен; Тенџере Висина 8.Мали(6inch) : Дијаметар 6.Медиум(8inch) : Дијаметар 8.И тоа Достапни во Различни Сет, што Може да ги исполни Вашите Сите Потреби на Растенијата Различни Растенија, Цвеќиња, Succulents и така натаму.Керамички Садење Додатен*1 - Во Место На Керамички Садење Додатен На Дното на Садот за Подобрување На Почвата или Рамномерно Покривање На Почвата за да се Зголеми Убавина.

За стоката

Слична стока во категоријата