0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Phyxin Дневен Планер 2 Пакет Неделна Дневно Планирање Notepad 40 Листови 10.4 x 7.1 Undated Солза-Оф Десктоп Планирање Влошки Време Организацијата Наставник Излет со to-Do Листа Дне?

Phyxin Дневен Планер 2 Пакет Неделна Дневно Планирање Notepad 40 Листови 10.4 x 7.1 Undated Солза-Оф Десктоп Планирање

DEN 167.76
Това е достапна

Износот

Се чини да биде 25h ден за вас, работи и прашања ќе биде направено во времето.Office/Home/Училиште/Library.Tearable страници може да биде, исто така, залепена на ѕидот, закачени на фрижидер или на огласна табла.Секоја подлога е 40 страници, и 2 пакети може да се користи за околу 3 месеци.СОВРШЕН PAGE LAYOUT - Овој дневен планирање подлога е со целосна временска рамка што ви овозможува да го планирате вашето време detailedly на ден.Совршен за во канцеларија, дома, на училиште.Ученик/Наставник/Professional/Бела Јака/Менаџер.Можете да го планирате вашето време и со овој планирање подлога.ВИСОК-КВАЛИТЕТ и СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА Изработени од врвен квалитет беж трудови, овој пат организатор на notepad можат да се заштитат очите.Може да се само - употреба или се ова да се вашата фамилија, пријатели и колеги како подарок.Можете да го одржи со таблата со исечоци или исто така можете да pin тоа на ѕидот.ПОГОДЕН ЗА СИТЕ ЛУЃЕ - Ова планирање бележник е добар помошник за сите.Постојат Важни Листа и To-Do Листа дел, можете да ја означите главните работи и тривијални работи тука.Тогаш не ќе го пропушти нешто.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН - Постои голем простор за кодови можете да правите белешки тука или напишете неочекувани работи и прашања на ден.4", ова е добра како биро за планирање подлога.ПОДОБРО УПРАВУВАЊЕ со ВРЕМЕТО - Ако сте зафатени во текот на целиот ден, не се доволно време за сите работи и задачи, тогаш треба да го имаат ова планирање бележник за да ви помогне со време управување со време.Исто така, со голем простор за кодови.На другата страна на ова биро излет е празно, можете да пишувате на оваа страница ако нема доволно простор.Со големина од 7,1"*10.Постои авто-пополни датум дел, можете да започнете со планирање на вашиот пат од било кој ден.И мастило нема да навлезат.1", може да се стави овој планирање подлога на папки, padfolios, clipboards, итн.

За стоката

Слична стока во категоријата