0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
90 Листови Секојдневно Notepad, Едноставна Распоред на Планот за работа или Училиште Планирање, 6 * 9 инчен

90 Листови Секојдневно Notepad, Едноставна Распоред на Планот за работа или Училиште Планирање, 6 * 9 инчен

DEN 167.76
Това е достапна

Износот

Дневен Распоред : notepad е ден-за-ден листа.Распоредот ќе направи да се фокусирате на вашите основни задачи, кои може да се организира вашето време повеќе разумно.За да се направи листа дел е одлична за тоа на работа или во училиште задачи кои треба да се направи за ден.Одлична Дизајн : дневен планер усвојува не-оттргнува и едноставен дизајн.Откако ќе завршиш со вашите задачи, можете да отлепвам на состојба и имаат сосема нов една чекање за следниот ден.И висок квалитет на хартија е доволно дебел, така што не се пенкала крварат преку тоа.Ефективно Управување : Овој излет е одлична за одржување на организирани и подобрување на работа ефикасност од страна на приоритизирање и се концентрира на витални објекти кои што се наведени.Така ќе биде многу попродуктивни во еден ден и нема да заборавите нешто важно.Здрав начин на Живот : Тоа ги вклучува некои блокови за планирање на оброците и снимање вода секој ден, доза, ќе се потсетат на вода за пиење и на тековната навики што ги имаат.Тоа ќе ве доведе до формирање на здрав и разумен начин на исхрана.Постојана Инспирација : ефикасна секојдневно подлога обезбедува време план за вашиот ден, завршување со неколку линии за фокусот, за приоритетите кои се важни за вас.Тоа исто така ви помага да се врати на вистинскиот пат во секое време ќе се чувствуваат како да се slacking off.

За стоката

Слична стока во категоријата