0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Multibey Неделно Планирање Подлога 50 откине Листови 7x9 Undated Неделно Излет Подлога Симпатична Лимон Празно Недела Агенда Notepad (Лимон, 7 x 9)

Multibey Неделно Планирање Подлога 50 откине Листови 7x9 Undated Неделно Излет Подлога Симпатична Лимон Празно

DEN 1303.20
Това е достапна

Износот

Се држиме До Вашиот План : Оваа неделна подлога содржи секции за секој работен ден и викенд, одлична алатка за управување со времето и недела аранжман во текот на целата недела!.Висок Квалитет откине Листови : 80gsm бела форумот трудови, мастило нема да крварат преку.Симпатична & Модерен Дизајн : Симпатична и живописни печатење во боја го прави забавно и лесно да се пишува на.Димензија : Секој лист мерки 7" широк x 9" високи, 50 undated листови вкупно.Контакт со Нас на : споделувате 100% задоволство гаранција со Multibey, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било каков проблем со производот или цел и ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.Боја : Лимон | Големина : 7" x 9".

За стоката

Слична стока во категоријата