0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Неделен Излет - Цели Излет Лаптоп, Undated Спирала Излет со Оброк План & Намирници Листа, Навика Tracker, А5 дневен ред Организатор Книга 5.8 x 8.0 инчи - Флексибилни Маска, Силна

Неделен Излет - Цели Излет Лаптоп, Undated Спирала Излет со Оброк План & Намирници Листа, Навика Tracker, А5 дневен

DEN 215.76
Това е достапна

Износот

52 Недели Undated Излет:запишете и да се даде приоритет на вашиот Неделен цели & да се направи листа, а потоа доделете задачи за секој ден за максимална ефикасност.Нема вина ако сте пропуштиле една недела.Едноставен Дизајн и Совршена Големина: Morandi Сина дебели покрие со розово злато калем, романтични и нежни. 5.7" x 8" големина, совршен за да се носат.Се посветам на Здрави животни Навики : Undated неделно излет, Неделно Цели, to-Do Листата, Оброк План & Намирници Листа,Навика tracker заедно за секојдневни работи.песна здрави навики за секоја недела и да го користите полето за избирање како визуелен потсетник.Премиум Квалитет : Дебела & мазна белата книга за полесно пишување.Ние ги користиме тешки тежина, киселина-слободен хартија дека нема да крварат преку.Совршен за : Неделен планер за секојдневните работи, се посветам на здрави животни навики и држете се на вистинскиот пат.Го даде еден поглед и ќе знаете задолженија' севкупниот напредок.Најдобар придружник за планирање на времето.

За стоката

Слична стока во категоријата