0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Дневен Планер Да се Направи Листа на Notepad – Секојдневно Цел Планер, Само Грижа Journal & Продуктивноста Излет – 50-Стр Благодарност Ден Планер, Секојдневно Да се Направи

Дневен Планер Да се Направи Листа на Notepad – Секојдневно Цел Планер, Само Грижа Journal & Продуктивноста Излет

DEN 334.80
Това е достапна

Износот

ДОДЕКА голем број на СЕКОЈДНЕВНИТЕ PLANNERS и организаторите да испаднат да биде ПРЕМНОГУ МАЛ, нашите undated дневен планер notepads обезбеди ДОВОЛНО ПРОСТОР ПИШУВАЊЕ со својот удобен А5 големина.Со МАЗНА, 100-GSM ХАРТИЈА и здрав картонска подлога, ова да се направи листа лаптоп е направена со долготрајна ИЗДРЖЛИВОСТ во умот.8", ова се само нега на излет stows лесно во вашата чанта или ранец за ЛЕСНА за НОСЕЊЕ, како ви одат за вашиот ден.

За стоката

Слична стока во категоријата