0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
90 Страници Оброк Неделно во Излет Листа Белешка Рампа со откине Намирници Шопинг Листата и Магнетна База Која Може да биде Прикачен На Фрижидер(6 x 9)

90 Страници Оброк Неделно во Излет Листа Белешка Рампа со откине Намирници Шопинг Листата и Магнетна База Која

DEN 191.76
Това е достапна

Износот

Smart Дизајн : Интегрирање на неделникот излет листа и намирници шопинг листата заедно за секојдневни работи (со перфорација линија).До 90 страници можат да си дозволат долг период на планирање.Поддржани со магнет за лесно монтирање.Парче на уметноста задоволување на сите ваши потреби за една прекрасна недела аранжман.Лесен за Користење : Вашата листа е поделена на дневен Оброк Излет област и Шопинг Листа област.Со планер може да се организира оброци од понеделник до недела, со шопинг листа можете да погодно забелешка на исчезнатите предмети и поминува низ вашиот ум.Премиум Квалитет:Направени од задебелена забелешка хартија и печатени со Не-токсични мастило, се осигура безбедноста на употребата и чувајте ја вашата белешка чисти и јасни.Држачи Подготвени : Пред-сет голема (2" X 4.5") и силен магнет за грбот, држете го вашиот планер стабилен на фрижидерот или други метални површини.Ова, исто така, има лесен отстраните од вашите потреби.Совршен за : Изработка на прекрасен оброк планот и го задржи трговски работи на пат.Го даде еден поглед и ќе знаете задолженија' севкупниот напредок.Одличен помошник за господар на времето.

За стоката

Слична стока во категоријата