0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Супер Марио Брос - Крастава Жаба - Гравиран Пивце Стакло

Супер Марио Брос - Крастава Жаба - Гравиран Пивце Стакло

DEN 431.76
Това е достапна

Износот

Крастава жаба стакло гравирање инспирирана од класиката НСВ игра сите ние љубовта.Дизајнот е внимателно ласерски гравирани врз стакло дава убава матирано изглед.Сега можете да пиете вашето пиво, или било кој друг пијалок во стилот, додека geeking надвор малку (Тоа е добра работа) Овие пивце очила може секој одговара (16oz), и се совршени за секоја пригода.Сите овие елементи се рачно изработени, затоа, не може да биде мала разлика од една точка до следното.Тоа се рече, квалитетот на производот нема да биде отежнато.Секој стакло, во суштина, е единствена.

За стоката

Слична стока во категоријата