0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
FNJJLU Жените Широк Нога Boho Панталони Удобен Лабава Фит Јога Панталони Еластичен Појас Хипи Pajama Bottoms

FNJJLU Жените Широк Нога Boho Панталони Удобен Лабава Фит Јога Панталони Еластичен Појас Хипи Pajama Bottoms

DEN 1413.60
Това е достапна

Износот

Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме. ✿【ВНИМАНИЕТО】ве Молиме да се разгледа за да изберете една или две големина поголема, и се однесуваат на големината на табелата она што се нуди!Машина или Рака Мие со Ладна Вода и/или Висат Линија Сува/хлор. ✿【МАТЕРИЈАЛ】- Висок квалитет мека ткаенина и кожа-пријателски, дише и пот-абсорбента, бидете кул и опуштено цело време особено во жешките летни. ✿【ЕЛАСТИЧЕН ПОЈАС】- Еластичен појас со прилагодливи drawstring обезбедуваат максимална удобност во половината. ✿【ПОВОД】- Совршени за јога,Дневна, танц, школа, на одмор, на плажа, во jogger, панталони, одлична за жешките летни денови, исто така погоден за носење во кул сезона.Drawstring затворање.

За стоката

Слична стока во категоријата