0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
HOLOSUN - HS510C Рефлекс Црвена Точка Очите Подолго Буриња (2 MOA Точка, 65 MOA Круг)

HOLOSUN - HS510C Рефлекс Црвена Точка Очите Подолго Буриња (2 MOA Точка, 65 MOA Круг)

DEN 455.76
Това е достапна

Износот

СОЛАРНИ FAILSAFE : Holosun е Соларна Енергија Failsafe Технологија им овозможува на red dot пред да се остане сигурно напојува доколку вашата батерија некогаш не успее во критична состојба.Животот на батеријата може да трае и до 50.000 часа во зависност од прилагодувањата.АВТОМАТСКО ПРИЛАГОДУВАЊЕ на ОСВЕТЛЕНОСТА : Со Сончев Failsafe функција, reticle автоматски ќе стане светла ако сте под сонцето, и автоматски ќе слабо симнувам, кога ќе се движите во затворен простор да одговара на амбиентниот светлосни услови.Се ТРЕСАТ БУДЕН : Со Holosun е Тресат Буден Технологија, најмалото движење ќе им овозможи на одборот сензор за движење за да веднаш го активирате LED.За време на периоди на motionlessness, LED ќе се исклучи за да се спаси критичко на животниот век на батеријата.МУЛТИ-RETICLE СИСТЕМ : Со оваа функција, можете да го смениш делови од reticle врз основа на работа во рака и приоритетни визија.Одберете помеѓу прецизност на 2 MOA точка, на 65 MOA отворен круг, или брзо стекнување круг-dot reticle.МУЛТИ-СЛОЈ ПРЕМАЗИ : Holosun оптика се произведени со користење оптичко стакло со мулти-слој облоги се применува за да се олесни максимална светлина пренос и отпорност на абење, додека намалување на отсјај, со што за одличен додаток на вашата опрема.

За стоката

Слична стока во категоријата