0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
HOLOSUN HS507C X2 Круг Точка Соларни Failsafe

HOLOSUN HS507C X2 Круг Точка Соларни Failsafe

DEN 7439.76
Това е достапна

Износот

ОПРЕМАТА ВКЛУЧУВА : отворена рефлекс оптички видување дизајнирана за да обезбеди голем поле на гледање, кои ќе ви помогнат да ја зголеми вашата обемот на точност и брзо да се стекнат цели, picatinny планината адаптер, T10 L Клуч, Леќа Крпа, и Прирачник за Корисникот.ДОЛГО траење на БАТЕРИЈАТА : Карактеристики вклучени во опрема користи и Сончевата Failsafe технологија и Супер LED висок капацитет литиум јонска батерија за напојување со оптички до 50.000 часа на батеријата.Правејќи го овој совршен поглед да се носат на лов treks.ПОДОБРУВАЊА : Вклучува Заклучување на Владата од нашите 2018-2019 ЛЕ оптички модели.Кога Кодот е вклучен Режим, не се заклучи на копчиња, спречување на inadvertent поставување промени.На копчињата се редизајнирани, ставајќи ги на долниот и надвор од патот.НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА : Соларен Failsafe им овозможува на red dot пред да се остане напојува кога батеријата не успее, тој автоматски ќе ја прилагодите јасноста на боите под услови на осветлување.Го Тресат Разбуди функција shuts LED исклучување време на периоди на неактивност движење.МУЛТИ-ОБЛОЖЕНИ ЛЕЌИ на камерата : Оптички опрема е произведен користејќи оптичко стакло со multilayer облоги се применува за да се олесни максимална светлина пренос и отпорност на абење, додека намалување на отсјај визија.

За стоката

Слична стока во категоријата