0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
XYSQWZ детско Седиште за Автомобил Перница, Автомобил Седиште Перница, Мемориска Пена Перници Назад Перница Поддршка Ергономија Ортопедски Дизајн Ослободат Назад Иш

XYSQWZ детско Седиште за Автомобил Перница, Автомобил Седиште Перница, Мемориска Пена Перници Назад Перница Поддршка

DEN 384.00
Това е достапна

Износот

★ * Удобно возење во автомобил : Автомобил седиште перница, Побрзо приспособување на удобност за долгорочна контакт површини. ★ * Звук апсорпција и намалување на шумот : Седиште перница за автомобил, Носат-отпорни ткаенини : може да се намали бучавата на триење триење мат. ★ * Носат и нула отпор : столче перници за автомобили, Нашите ткаенини бришење и назад, нема бол, нема оштетена кожа, практични. ★ * Столче перници, Front row - три-димензионални куќиште дизајн, Напред назад - целосен комплет (резервација airbag пристаниште), Задни-трокреветна дизајн, носат-отпор подлога,Класичен на ѕвонење, естетика, ќе отвори нови interiorism. ★ * 3 D стерео групирање : столче перници за возење, Оригинални автомобил лак одговара решение, од страна на крило одговара не влијае на airbag исфрлање.Целосно затворен крило ефикасна заштита Целосна enveloping на дното не влијае на користењето на седиштето функцијата Една рационализација целосна куќиште дизајн Професионални одделение автомобил прилагодување, занаетчиство да се создаде удобна и здрава перница внатрешни работи ★ Карактеристики : ▲ заштита на Животната средина ▲ Дише ▲ Добра еластичност ▲ анти-оксидација ▲ Анти-виткање Носат-отпорни, кожа ткаенина Висок раст заштита на животната средина сунѓерот Не-плетени ткаенини Високо еластична заштита на животната средина сунѓерот Висок квалитет на основната ткаенина ★ Спецификации : Име : носат-отпорни, кожа седиште перница Боја : А,Б,C Материјал : носат-отпорни, микрофибер кожа Mezzanine : 360 висока густина еколошки сунѓер База ткаенини : високо-одделение саќе ткаенина не се лизга на дното ткаенини Спецификации : Универзална пет седишта Применливи сезона : четири сезони за Перење : хемиско чистење ★ Пакет вклучуваат : 5-седишта поставени *1 Перница*2.

За стоката

Слична стока во категоријата