0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Растеглив Еластична Најлон Најдобри Перика Капа За К'ryssma Чипка Пред Перики/К'ryssma Перики Голи Беж Боја (2 Пакет, 4 Парчиња)

Растеглив Еластична Најлон Најдобри Перика Капа За К'ryssma Чипка Пред Перики/К'ryssma Перики Голи Беж Боја (2

DEN 119.76
Това е достапна

Износот

Растеглив Еластична Најлон Најдобри Перика Капа за К'ryssma Синтетички Чипка Пред Перики / К'ryssma Полна Машина Направени Перики Голи Беж Боја 2 Пакети.Една големина одговара на повеќето.Помогне да се одржи вашата синтетички влакна перики во место,И тоа е лесно да се користи и за миење.Голи Беж Перика Капа се Чувствува Многу Мека, Тенка, Лесна, Комфорна и се Водат кога го користите.Постојат 2 Боја за да Изберете, Ова е #H0202 Голи Беж.Растеглив Еластична Најлон Најдобри Перика Капа За К'ryssma Чипка Пред Перики / К'ryssma Перики Голи Беж Боја (2 Пакет, 4 Парчиња)Како да се носите Перика Со Перика Капа : 1. Земете перика надвор од пакување, даде неколку добри вибрации за ослободување на стандардниот стил. 2. Отстрани обетки и чешел свој коса да се отстрани јазли и tangles. 3. Заврши свој коса цврсто во висока конска опашка и ставете hairband околу тоа, тогаш посебен тоа во две ponytails кои се влечат цврсто. 4. Заврши околу основата на вашата коса конска опашка, и да ги стават прстите во средината на навиват да се повлече на крајот парче на конска опашка во навиват за да се создаде една шајка. 5. Притиснете надолу на пунџа, со користење на боби игли во косата за да се обезбеди пунџа и чувајте го во близина на черепот. 6. Стави перика капа на главата, им помогнам на сите насоки на својата коса, кои се на страна, на грб, и пред вашата глава, под капа, да се создаде една мазна површина. 7. Чешел перика нежно, и повлечете го прилагодливи ремени да се приспособат на вашиот шеф удобно внатре во перика. 8. Допрен горниот и долниот дел на перика и да се повлече од на предниот дел на главата, а потоа се повлече назад нежно, да го прилагодите перика да се покрие капа и да се вклопуваат совршено околу главата. 9. Pin страни на перика на перика капа и за вашата коса. 10. Конечно чешел перика повторно на вашата глава.

За стоката

Слична стока во категоријата