0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Русокоса Човечка Коса, Перики Откачен Кадрава Чипка Пред Ombre Краток Боб Pixie Намали Перика Темно Корени Кората Браун Длабоко Брановидна 13x1 Т Дел Чипка Перики Пред Из?

Русокоса Човечка Коса, Перики Откачен Кадрава Чипка Пред Ombre Краток Боб Pixie Намали Перика Темно Корени Кората

DEN 1823.76
Това е достапна

Износот

Ombre pixie намали боб перики , 2021 нов дизајн aslo може да се покаже вашата природна косата.Материјал : 100% Бразилецот богородица човечка коса Перика.Прекрасни кратки кадрава pix намали перика, лесно да се носат и стил, брз и лесен. 3 чешли (2 страна, 1 назад) и 2 еластична ремени ви помогне да го надминете перика повеќе безбеден.Чипка Големина : 13x4x1 Инч.Состојба на перика ако би сакал, но се држат подалеку од корените. 【Pixie Намали Боб Перика Опис】 : Пред извлечен косата,Белена Јазли .Ставете ја вашата перика во сливот или да потоне во студена вода.Нежно рака мие со благ детергент или шампон.Може да се покаже вашата природна косата, тоа го прави вашиот перика повеќе физички.Светло кафеава чипка боја е многу мека и невидливи, нема тело ќе се најде носите перика ако не кажам за неа.Пред-извлечен косата,Белена Јазли. 150% густината на косата,тоа е дебела доволно и го прави перика вистински изгледа.Нема Мирис,Нема Tangles, Без Пролевање, Длабоко Кадрава Стил Човечка Коса, Перики Чипка Фронтален Перика, Може да се Исправи, Завиткан, Избелени, Обоена, Permed, Трајни, Обновливи и Стилизирана како вашиот Омилен. 13x1x4 инчен чипка големина.сите дизајн за повеќе физички изглед, како свој коса.【Пред-стилизирана Pixie Кадрава Текстура】 : Прекрасни кратки кадрава pix намали перика, лесно да се носат и стил, брз и лесен.Губење На Материјал : 100% Бразилецот Богородица Човечка Коса.Опис На Производот:Перика Тип : Т Дел Краток Боб Перика Straight Hair Материјал : 100% Бразилецот Богородица Човечка Коса.Ние сме професионални коса производство фабрика специјализирана во создавањето на сите видови на нов стил на косата.Најдобро е да им овозможи на вашиот човечка коса перика да се исуши на перика стојат како ова е најголем пријател на косата.Целосна Заштитна Стил Со Не Напушти.Никогаш не користете топла вода за време на процесот на миење перика и не стил, или четка, а влажна.Прекрасни кратки кадрава pix намали перика, лесно да се носат и стил, брз и лесен.

За стоката

Слична стока во категоријата