0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
UUWIG Тело Бран 5х5 HD Чипка Затворање Перики Бразилецот Богородица Човечка Коса за Црни Жени 10A Транспарентен Glueless Чипка Пред Перика 150% Густина Пред Извлечен Косата Пр

UUWIG Тело Бран 5х5 HD Чипка Затворање Перики Бразилецот Богородица Човечка Коса за Црни Жени 10A Транспарентен

DEN 4079.76
Това е достапна

Износот

Се користи за Нега на Коса Техники и се Третираат Како Вашата Сопствена Коса.Се чисти со Свежа Вода, сушете Перика, Држете го Фризура со Твоите Раце, и Ставете ја на Перика Држачот.Сите Предмети се за Вистинска Снимање. 5Х5 HD ЧИПКА ПРЕД ПЕРИКИ ЧОВЕЧКА КОСА : Чипка Областа 5х5".UUWIG, ви Благодариме Повторно.Ве молиме Запомнете Дека Не Чешел Низ Перика Додека е Мокра, Нежно се Чешла со Рака.Дише, Удобни, Меки, Невидливи.Погоден за Патување, Забави, Свадби, Датира и сите Прилики.Инсталирајте Чешел и Прилагодливи Завој за да ги Собере Било која Големина Главата.Како Да Се Исчисти Тоа?Пред Перење, Користете Широк-заби Чешел за Нежно Расчешлајте ја Вашата Коса да се Направи Тоа се Изедначи.Ќе косата пролевање или метежот ?Косата е направен од 100% реално богородица човечка коса без пролевање.Кога Не се Носи, Заврши Тоа да се Спречи Опаѓањето од Добивање Испреплетени кога се Суши.Она што е бојата на косата?Сите наши косата е Природен Црна Боја.ЧИПКА ПЕРИКА : Исполнување од страна на (FBA) на Испорака.Перика Капа Големина 22. 150% Густина Природни Косата.ЧОВЕЧКА КОСА ЧИПКА ПРЕД ПЕРИКИ : Без Пролевање, Tangles, Мека, Свиленкаста.Има Се Дезинфицираат, ве Молиме да бидат Сигурни да се Купи.Направи Што Повеќе Убави, Шармантни, Божица!!!.(хемиски влакна hiar по согорување може да се зацврстуваат коса како пластика по гори сите се држиме заедно msddive, по гори и вистинска коса ќе стане прав, можат да бидат мелени) Q2 : Дали косата треба smell The коса без никакви хемиски обработени, па тоа воопшто не weriod мирис, општо земено, ние длабоко состојба на косата пред тоа shippd, така што косата може да биде во Исхраната на животната Средина и да ја задржите мека, тоа може да има некои клима уред мирис , но тоа ќе исчезне по изми !Q3.ЧИПКА ПРЕД ПЕРИКИ ЧОВЕЧКА КОСА : Може да се Направи Повтори Фризура, Боење, Белење.Ние обезбедуваме не-причина се враќа, целосна наплата, цел за 100% задоволството на клиентите.

За стоката

Слична стока во категоријата