0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
613 Русокоса Чипка Пред Перики Човечка Коса Русокоса Перика Човечка Коса Т Дел 26inch 613 Фронтален Перика Човечка Коса Пред Извлечен со Бебе Коса Бразилецот Богородица

613 Русокоса Чипка Пред Перики Човечка Коса Русокоса Перика Човечка Коса Т Дел 26inch 613 Фронтален Перика Човечка

DEN 4752.00
Това е достапна

Износот

1.Русокоса Чипка Пред Перика Коса Материјал : Ова 613 Чипка Пред Перика ,100% Необработени Богородица Бразилецот Прави русокоса перика човечка коса ,Со Бебе Коса Пред Куби,да Ви Даде Природен Косата, се Топи со Вашата Кожа ,Тоа изгледа како свој коса. 2.Погоден за Бојосана и Завиткан : 613 чипка пред перика човечка коса, може да се бојадиса било која боја, завиткан и стилизирана, ние ви препорачуваме да се најде лиценцирани коса стилист да ви помогне во боја и стил.На Русокоса Чипка Пред Перика,многу мека,без пролевање, не tangles, не сплит завршува, без мирис. 3.Лесно да се носат : На Русокоса Чипка Пред Перика,Средни капа големина( 22.5 инчен).Ние се стави прилагодливи ремени и 4 чешли на ззп, па можете да ја менуваат кап во голема или мала големина од себе, носат удобно се вклопуваат за повеќето луѓе. 4.Секоја Прилика:Оваа русокоса чипка пред перика е погодна за различни прилики : работа, патување, забава, ден, итн.Модерен облик те прави полн со личен шарм. 5.Брзо FBA испорака.Ако имате било какви проблеми контактирајте со нас во секое време, ние ќе мора 24 часа на служба за корисници.Ви благодариме!.Швајцарскиот Чипка ~Т Дел Транспарентен Швајцарската Чипка Пред Повеќе услужни и Издржливи.Средниот Дел Косата со Бебе Коса~ поубаво, се Чувствува Многу Natura и Одговара на Тонот на Кожата Совршено.Се вклопуваат Добро и Лесно да се Инсталира и да се Грижат. 4 Чешли ~ Двете Страни & Назад,За Да Се Задржи Чипка Пред Перика Подобро,Не Може Да Падне Лесно.Прилагодете Ја Големината Freeling Според Вашата Глава.Без Пролевање & Метежот Слободни.Може Да Се Направи Многу Фризури.Може да Се Бојадиса и Bleache.Зошто Да Изберете Siyusi Коса?.Ние сме професионални перика производителот, ние имаме свои фабрика, на нашите перики се 100% човечка коса.Се надеваме дека ќе помине убавината на светот преку нашите.на високо-квалитетни производи.

За стоката

Слична стока во категоријата