0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Brinbea 36 Екстра Долга Плетенка Перики Чипка Пред холандски Близнаци Синтетички Плетенки Перика за Црни Жени Со Бебе Коса (Цреша)

Brinbea 36 Екстра Долга Плетенка Перики Чипка Пред холандски Близнаци Синтетички Плетенки Перика за Црни Жени Со

DEN 1823.76
Това е достапна

Износот

Никогаш не се мијат перика во парен топла вода, бидејќи ова може да предизвика плетенки да се погледне сплит, и бидејќи плетенка перики се синтетички, перење во топла вода може да го оштети влакна и вашиот плетенки ќе падне надвор. 【НОВ СТИЛ】холандски Плетенка Чипка Пред Перика има екстра долг длабока 15" долго средината чипка дел од главата до опашката и природен изглед на крстот за модерен и реални изгледа дека е дури и повеќе атрактивни.Топло Белешки. Не дозволувајте вашиот перика да останат влажни премногу долго, како тоа ќе предизвика нив да стане бактерии дувло. Се грижи за вашата природна коса под.Запомнете дека вашиот перика е направен од синтетички, топлина може да се направи тоа се топи. 【Идеален Перики】За 36 инчи долг, за 11.Ако имате било какви прашања ве молиме да контактирате со нас и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Купувачите можат да го намали бебе коса и вишокот на чипка.【Високо Квалитетен Материјал】Швајцарската мека чипка и висок квалитет на Јапонија направена од синтетички влакна, со природен сјај, е супер светло, само право дебелина, уредни и тесни, не е лесно да се метежот, долгорочна употреба, целосно рачно изработени холандски плетенка чипка пред перика. Секогаш се откажам вашата плетенка перика кога не го користите.Ова го вклучува и фенови за коса. Не спијат во вашата плетенка перики, бидејќи ова може да предизвика совети за метежот.Погоден за сите прилики или секојдневна употреба. (36" Екстра Долг).Не се врзуваат во најлонска кеса или нешто слично.Нашите перики имаат многу бои и стилови, кој ќе ги задоволи клиентите различни потреби.Како да се грижи плетенки перики?.Нејзиниот Совршен Заштитен Стил за Сите Типови Коса.Топло Белешки, миење на вашата плетенка перика или млака или ладна вода со благ шампон.Запомнете да ги олабави ткае, се мијат и римејк на секои 2-3weeks. 【Капа Големина】Нашите Brinbea капа се 21.

За стоката

Слична стока во категоријата