0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Чипка Пред Перики Човечка Коса на Телото Бран 13x4 HD Чипка Фронтален Перика Пред Извлечен со Бебе Коса Бразилецот Човечка Коса, Перики за Црни Жени 150% Denisty Природна Бо

Чипка Пред Перики Човечка Коса на Телото Бран 13x4 HD Чипка Фронтален Перика Пред Извлечен со Бебе Коса Бразилецот

DEN 2399.76
Това е достапна

Износот

Просечната големина, погоден скоро.Тоа мешавини без напор, без оглед што на ѕвонење што се.Ние сме Посветени на Обезбедување На Висок Квалитет на Вистинска Човечка Коса Производи за Да им Помогне на Жените да се Изгради Самоуверен Став Кон Животот Да го Истражуваат Нивниот Шарм и се Шири Идеи за УБАВИНА, СЛОБОДА, МОДАТА, и ЕЛЕГАНТЕН .Фронтална Перики Човечка Коса Текстура : Човечка Коса, Перики за Црните Жени,18-30 инчи кои се на Располагање, Ние си Имаме Свој Бренд , Нашето Тело Бран Чипка Пред Перики е Мека и Метежот-бесплатно без никакви Вирусот, Па Можете да се Чувствуваат Удобно и Горди Над Вашата Нова Прекрасна Коса, Мазна & Shint, Природни Косата.Може да се Исправи, Завиткан, Обоена како Свој Коса.5") во Парк.Екстра перика еластична бендови помага правејќи го овој перика во место, без користење перика лепак и ви овозможува да го промените стегање да се вклопи во вашиот шеф турнеја.

За стоката

Слична стока во категоријата