0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Длабоко Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса, Перики за Црни Жени Бразилецот Чипка Фронтален Перики Човечка Коса Пред Извлечен со Бебе Коса Природна Боја (20 Инчи)

Длабоко Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса, Перики за Црни Жени Бразилецот Чипка Фронтален Перики Човечка Коса

DEN 2399.76
Това е достапна

Износот

ГУБЕЊЕ на МАТЕРИЈАЛ : 100% необработени бразилецот богородица косата Пред Извлечен избелени јазли, длабоко бран чипка пред перики човечка коса.Мека, мазна, кожата-friendly и сјајна.Нема мирис, полна и густа.ПЕРИКА КАПА : 21.5"-23" Медиум капа големина со прилагодливи рака и 3 чешли внатре, Лесно да се инсталира.Удобно.ЧИПКА ГОЛЕМИНА : 13×4 длабоко кадрава чипка пред перики човечка коса пред извлечен со бебешка коса.Природни косата.Без пролевање.ПЕРИКА ПРЕДНОСТИ : Може да се бојадиса, исправи, permed, избелени, трајни, еднократно.Погоден за секојдневна, партија, фенси облека, роденден или било какви други прилики што сакате.ВРЕМЕ на ИСПОРАКА (2)На сликата покажува беше дизајниран од страна на професионални коса стилист.Ако сакате истиот изглед,Youd подобро да се оди на салон тогаш нека професионален фризер да ви помогне; (3)Кога ќе се седи дома, го симнат и го стави на перика застане.Трибината ќе ви помогне да го задржи својот облик, и да се намали повлече на вашата коса и скалп.

За стоката

Слична стока во категоријата