0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
360 Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен Со Бебе Коса Џери Кадрава Човечка Коса, Перики за Црни Жени 360 Чипка Фронтален Перики Човечка Коса 180% Густина на Браз?

360 Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен Со Бебе Коса Џери Кадрава Човечка Коса, Перики за Црни Жени 360

DEN 119.76
Това е достапна

Износот

★1.Губење на Материјал : Необработени Бразилецот богородица Човечка Коса.Така на Кутикулите не се Оштетени, без Пролевање, не Метежот, не Сплит Завршува, нема Вошки и без Мирис.Највисок Еластичноста и Здрави.Може да се Бојадиса, Избелени, Нагласи, Завиткан или Исправи како Свој Коса. ★2.Висок Breathability 360 Чипка : 360 Чипка Пред Перики Човечка Коса со Бебе Коса Пред-Извлечен Косата, да Ви Даде Реална Изглед, Уште Повеќе Дише и Удобно.Совршен за Лето. ★3. Доволна Густина : 180% Густина 360 Чипка Перики Човечка Коса, Нејзината Многу Густа, не Тенок на сите.Нормален Обем Бараат Повеќе Реални. ★4. Повеќе Коса Стил Може да Избере : : Тело Бран/Длабоко Бран/Вода Бран/Лабава Бран/Рамно/Откачен Кадрава за 360 Чипка Фронтален Перики Човечка Коса. ★5. Квалитет По-Продажбата На Услугата : 30 Дена Нема Причина Да Се Вратат Со Совршена Состојба. 360 чипка пред перики човечка коса џери навивам.

За стоката

Слична стока во категоријата