0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Афро Откачен Кадрава Перика Со Удира Полна Машина Направени Скалпот Врвот Перика 200 Густина Remy Бразилецот Краток Кадрава Човечка Коса, Перики(22 Инчи)

Афро Откачен Кадрава Перика Со Удира Полна Машина Направени Скалпот Врвот Перика 200 Густина Remy Бразилецот Краток

DEN 3623.76
Това е достапна

Износот

Полна Машина Направени Скалпот Врвот Перика.скалпот база на врвот да се направи спин изгледаат како вистински човечки скалпот. 200 Густина Краток Кадрава Човечка Коса, Перики.Не bleacheding е потребно.скалпот база машина направени од човечка коса перика.Косата Бренд -Flower Season Hair Afro Откачен Кадрава Перика Со Удира Полна Машина Направени Скалпот Врвот Перика 200 Густина Богородица Бразилецот Краток Кадрава Човечка Коса, Перики Природни Color Hair Боја - Природна боја на стандардниот, ако треба и други бои ,ве молиме ни e-mail.Коса Должина - 12"- 24" Инчи за вашето choose Hair Текстура - Афро откачен curl Hair Густина - 200%, целосна и natural Other густина може да се прилагоди ( како 180% и 150% густина .)Капа Големина - Medium (22.25-22.5 Инчи)Може да се прилагоди со прилагодливи ремени за да ги собере сите глави; мали и големи капа големина може да се customized Lace боја : Медиум brown Light кафена, темно веѓата и проѕирна чипка боја перики може да се customized Bleached Јазли : Нема Bleacheding е Потребно .Гаранција за време на испорака, СЛОБОДНИ 3-5 дена shipping7*24 Клиент Service30 ден се враќа warranty We сакате да ја сакаат својата нова перика, па ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, посветен на 24 часа услуги на клиентите тим е секогаш тука за вас.

За стоката

Слична стока во категоријата