0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Headband Перики Човечка Коса на Телото Бран 20 Инчи Перика Glueless Headband Перика Тело Бран Никој Чипка Пред Перики Машина Направени од Човечка Коса Перика за Црни Жени Природ

Headband Перики Човечка Коса на Телото Бран 20 Инчи Перика Glueless Headband Перика Тело Бран Никој Чипка Пред

DEN 1823.76
Това е достапна

Износот

Телото Бран Headband Перики Човечка Коса Се Совршени За Жените, Може да се Направи Висока конска опашка, Висока Пунџа, Надолу За Појавување на Вашата Различни Стилови На Облека.Повеќе удобно & Мека.Почетник Пријателски.Нашата компанија има повеќе од 15 години на производство, искуство, има квалификувани, стручни работници и напредна опрема.Новиот Дизајн : Тело Бран Headband Перика Човечка Коса Е Уникатен Дизајн, Што Има Прилагодливи Велкро Кршење И 4 Чешли Внатре Да Ви Помогне Да се Прилагоди На Еластична Капа за Да се посоодветни И Удобно.Услуга : На Изразат Испорака Е Навремено И Испорачана Од FBA во Рок од 24 Часа.Телото Бран Headband Перика Е Природна, Здрава, Дише Свила, Мека, Не Метежот, Без Пролевање И Може Да Се Исправи, Завиткан, Избелени, Permed, Обоена, Restyled И Обоени Како Свој Коса.Моден : Headband Перика Тело Бран Е Многу Модерен, Тоа Е Еластичен Мраз Свила Headband Кои Се Отпорни На Топлина, Меки И Удобни.Ние сме чесни и точни и одговорен за потрошувачите.Никој чипка пред перика & Glueless.Coshgirl коса е компанија која се специјализира во истражување и развој, производство и продажба на човечката коса.Растеглив Мраз свила.Нов Дизајн И Моден Стил.Носи Тоа Може Да Се Направи Што Повеќе Уверени, Шармантна И Да Се Обиде!.

За стоката

Слична стока во категоријата