0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Телото Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса 13x4 Чипка Фронтален Перики за Црните Жени, Човечка Коса, 150% Густина на Бразилскиот Богородица Човечка Коса, Перики Пред Из

Телото Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса 13x4 Чипка Фронтален Перики за Црните Жени, Човечка Коса, 150% Густина

DEN 2073.60
Това е достапна

Износот

ГУБЕЊЕ на МАТЕРИЈАЛ : 100% Необработени Богородица Бразилецот Чипка Пред Перики Човечка Коса, се Намали Од Младите Донатор, Мека и Здрава.ГУБЕЊЕ на КВАЛИТЕТОТ : 10 A Одделение Тело Бран Човечка Коса Чипка Пред Перики, Полна и Густа, Свиленкаста и Мека, Не Метежот, Нема вошки, Минимум Пролевање.ШВАЈЦАРСКИОТ ЧИПКА ГОЛЕМИНА т четка косата кога тоа е се уште мокра!Чешел косата нежно со прстите.Не четка и за брановидна и кадрава, користите некои коса гел за да помогне во одржување на текстура по перење. 6. Четка straighter коса во надолен движење директно со краевите.Работат на вашиот пат до коренот. 7. Да се избегне прекумерна употреба на топли curlers и flatirons, кои ќе го намалат животниот век на косата, кога perming или боење на косата, користите некои исхрана вода или protectant.Q1 : Зошто мојата коса екстензија добивање испреплетени?.А1 : Вашата коса може да метежот поради сувост, масло се користи широк-заб за директно или тело ткаат стил.По миење ве молиме медицинска сестра косата со некои коса масло ,потоа косата ќе се врати и мека.Q3 : тие Може да се исправи,завиткан?.A3 : Користење на рамна железо/straighter или маша, ве молиме не го надминува 150℃, дури и кога се монтирани, но како и со свој коса, никогаш не користете топла алатки премногу често, и ве молиме да не го правите тоа премногу често, или на косата, лесно ќе се дојде суво и испреплетени.Q4 : Зошто не се кратки и влакната на weft?.A4 : Кога влакната се намали од страна на донаторите, тоа е еден пакет на долго косата и не weft.Должина на косата треба да се свитка за шиење weft.Тоа е причината зошто постојат кратка коса од едната страна.Ве молиме не грижете се за тоа, таа нема влијание на косата гледа, и не ќе влијае на коса со помош и квалитет.

За стоката

Слична стока во категоријата