0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
30inch Црна 4 Пресврт Рака Плетенка Чипка Пред Перики за Жените Cornrow Плетенка Перики со Бебе Коса Топлина Отпорни на Синтетички Плетење на Косата Перика RainaHair...

30inch Црна 4 Пресврт Рака Плетенка Чипка Пред Перики за Жените Cornrow Плетенка Перики со Бебе Коса Топлина Отпорни

DEN 1679.76
Това е достапна

Износот

Кутија Плетенки перика,30inches(Должина може да се изменуваат),1 B црна и така натаму(боја како на сликата),природни косата.Обемот 22.5 инчи протегала медиум капа, можете да ја прилагодите ремени назад на перика капа според вашата глава, погоден за повеќето главата големина.Тоа е 180% коса густина, супер густа и целосна коса и wefts не може да излезе лесно.Тоа е природно и лесно да ја смените вашата коса стил ако користите за секојдневниот живот.Исто така, тоа ќе биде голем и доста ако вие ја користите за cosplay, партија, фотографија и сите други прилики, ќе може да игра во која улога ќе сакаат со него.Оваа квалитет на топлина пријателски влакна може да биде до 180 степен Centigrade, тоа е многу мека и природни дури и изгледа како вистинска коса, и тоа може да се загрева и стилизирана како ви се допаѓа.Најважно е дека косата нема да метежот лесно, можете лесно да се четка косата.Љубезно ве потсетам : иако сите фотографии се преземени од страна на вистинските објект, можеби малку боја разликата се должи на осветлување и го следи итн.Ако грижа, ве молиме падна слободно да контакт пред цел.

За стоката

Слична стока во категоријата