0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Чипка Затворање Перики Човечка Коса Вода Бран Чипка Пред Перики за Црни Жени Бразилецот Влажни и Брановидна 4×4 Човечка Коса Чипка Пред Перика Пред Извлечен Богоро?

Чипка Затворање Перики Човечка Коса Вода Бран Чипка Пред Перики за Црни Жени Бразилецот Влажни и Брановидна 4×4

DEN 3719.76
Това е достапна

Износот

Водениот Бран Чипка Пред Перики : Мода И Убава,Изгледа Како Свој Коса,100% Необработени Богородица Човечка Коса, Перики,Премиум Квалитет И Ниска Цена.Губење На Квалитетот : Мека И Удобна,Уредни И Тесни,Може Да Се Бојадиса И Избелени,Можете Да Го Промените Фризура Сакате.Обично,Тоа Може Да Се Користи 8-18 Месеци.Ако Ви Се Грижи Добро,Ќе Го Користат Тоа За Подолго Време.Вода Брановидна Перики Предност : Трајни Швајцарската Чипка,Дише И Удобен,Лесно Да Се Носат,Средни Капа Со Прилагодливи Рака.Не Метежот,Без Пролевање,Без Хемиски,Целосна И Здрави.Капа Големина : 4x4 Швајцарската Чипка,Средни Капа(22.5-23 Инчи),Пред Извлечен Со Бебе Коса Слободни Дел,9 A Одделение Кадрава Чипка Пред Перики.Брод Надвор Веднаш (Освен Викендите s тело, како што е стилизирана од страна на професионални hairspray и висока температура пареа наместо на хемикалии.Да бидат отворени после миење е нормално.Ве молиме да користите добар квалитет шампон и балсам за одржување на тоа.Q4:Коса изгледа малку краток, тоа е вистинската должина?.A : Да, тоа е вистинската должина,Alimog коса се кадрава коса, па кога мерење на должината, треба да се исправи на кадрава коса за да се измери вистинската должина.

За стоката

Слична стока во категоријата