0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Долга Права Коса 36inch Чипка Фронтален Човечка Коса, Перики Пред Извлечен за Црни Жени Бразилецот Директно Богородица Човечка Коса, Перики 150% Густина 13×4 Чипка Пред П

Долга Права Коса 36inch Чипка Фронтален Човечка Коса, Перики Пред Извлечен за Црни Жени Бразилецот Директно Богородица

DEN 7677.60
Това е достапна

Износот

7) Отсечени од млада дама донатор директно, кој е Природна и Здрава Коса.Тежина (+/-5g) Е Нормално-Зависи Од Неговата Влажност И Влажност Човечка Коса Боја : Природна боја, може да бидат обоени како свој косата, може да се бојадиса и избелени.5" турнеја големина), Среден Браун Чипка Боја со Прилагодливи Ремени.Губење на Материјал : Необработени Бразилецот Човечка Коса, 13x4 Чипка Пред Човечка Коса, Перики, без било мешавини Брза Испорака : 1-3 Работни Дена Премиер shiping Откако Платени Густина : 150% густина природни целосен и природен изглед на чипка пред перика човечка коса Коса Должина 150-250g.5 инчен Медиум Капа Со Прилагодливи Рака. 4) 100% хемиски слободни, но тоа може да има локална шампон мирис, тоа ќе исчезне после миење 5) Не Tangles, Нема Вошки, Може да се Бојадиса, Исправи, Стилизирана како вашето задоволство 6) Време на Испорака е околу 1-3 Дена, Премиерот на Превозот.5" турнеја големина), Среден Браун Чипка Боја со Прилагодливи Ремени, 3 чешли Човечка Коса на Квалитетот : Необработени Бразилецот Човечка Коса, Без Пролевање & Заплитане, Без Хемиски, услужни и Здрави, Перика со Чешли & Прилагодливи Ремени, Лесно да се Носат & Податлив Перики Предност 1) Навистина 100% Бразилецот Remy Човечка Коса 2) Фабриката за Директно Снабдување, Одличен Квалитет и Евтина 3) Чиста рачно изработени, Полн, Густ, и Уредни со Здрава Крајот. 8) Сите cuticle скала во една иста насока, Метежот Слободни,минимални пролевање.Капа Големина : нормален Капа Големина(22. Капа Големина : нормален Капа Големина(22. Човечка Коса Чипка Пред Перики за Квалитет : 100% човечка коса, без пролевање, не метежот, Мека 22.Косата Вид : Прав чипка фронтален перика, 13x4inch на врвот чипка, човечка коса, перики, швајцарската чипка, природни косата, директно перики со бебешка коса. Директно Човечка Коса Перика Материјал : бразилски човечка коса, без било мешавини,необработени човечка коса, перики, Директно Чипка Пред Перики за црни жени човечка коса.

За стоката

Слична стока во категоријата